Enormní zájem o prezidentské volby v Nemocnici AGEL Český Těšín

11.1.2023

Nemocnice AGEL Český Těšín zaznamenala enormní zájem ze strany hospitalizovaných pacientů o prezidentské volby. Hlas svému favoritovi má zájem odevzdat přímo z nemocničního lůžka téměř polovina z aktuálně 110 hospitalizovaných klientů, konkrétně 49 osob.

"V minulých letech byl zájem o volby ze strany pacientů v naší nemocnici podstatně nižší. Je vidět, že ani seniorům není budoucnost naší země lhostejná, což mne velmi těší," uvedla hlavní sestra Nemocnice AGEL Český Těšín Alice Ručková s tím, že hlasovací lístky i úřední obálku dostanou pacienti před hlasováním přímo od okrskové volební komise, která se za nimi v den konání voleb dostaví s přenosnou volební schránkou.