Logo

PARTNER VAŠEHO ZDRAVÍJsme součástí skupiny AGEL, největšího soukromého poskytovatele zdravotní péče ve střední Evropě.

Rychlý kontakt

+420 558 769 211

O nemocnici

Kdo jsme

Nemocnice AGEL Český Těšín a.s. je pilířem zdravotní a sociální péče o občany Města Český Těšín a spádového regionu v oblasti zajišťování zdravotní péče.

Nemocnice je vyhledávána pacienty především pro svůj flexibilní přístup k měnícím se potřebám obyvatelstva vzhledem k jeho demografickému vývoji. Klade důraz především na dostupnost, kvalitu a klientský charakter poskytované zdravotní péče.

Úspěšným absolvováním akreditačního řízení v únoru 2006 se stala osmou akreditovanou nemocnicí v České republice. V letech 2009, 2012, 2015, 2018, 2021 prošla náročným re akreditačním procesem a "CERTIFIKÁT O AKREDITACI", potvrzující vysokou kvalitu poskytovaných služeb znovu obhájila.

Podnikatelský cíl

Význam a poslání naší společnosti lze charakterizovat tak, že tvoří pilíř sociální politiky města Český Těšín a spádového regionu v oblasti poskytování zdravotní péče.

Naše kroky cíleně směřují k realizaci evropského modelu komunitní nemocnice s akcentací na individuální a profesionálně lidský přístup při řešení zdravotních problémů pacientů. V současné době již disponujeme strukturou zdravotní péče odpovídající demografickému vývoji obyvatelstva ve spádovém regionu. Kromě této výhody chceme v konkurenci ostatních zdravotnických organizací využít svou vysokou flexibilitu, kvalitu zdravotní péče za srovnatelné, případně i nižší ceny, své platné místo v síti skupiny AGEL a.s., a v neposlední řadě i způsob řízení vedoucí k dynamické rovnováze medicínské a ekonomické činnosti nemocnice.