Logo

PARTNER VAŠEHO ZDRAVÍJsme součástí skupiny AGEL, největšího soukromého poskytovatele zdravotní péče ve střední Evropě.

Rychlý kontakt

+420 558 769 211

O nemocnici

Napsali jste nám


Poděkování NP s RHB

18.12.2023

Nemocnice následné péče s RHB Český Těšín

Děkuji tímto kolektivu pracovníků nemocnice za odbornost v čele p. primářky Čmielové, MUDr. Peniažkové a staniční p. Bojkové Jany. Dále děkuji za laskavý přístup všech sestřiček, kuchařům, a i úklidovým děvčatům. Přeji vám krásné vánoční svátky, mnoho pohody, zdraví.

V. M.


Poděkování

14.12.2023

Vážení a milí,

chtěla bych touto cestou poděkovat všem, kdo se celou dobu pobytu o mě pečovali, ať to byla p. primářka, p. doktorka, sestřičky, ošetřovatelé, kuchaři i p. uklízečky. Doufám, že jsem nikoho nevynechala. Byla jsem celou dobu velice spokojená. Také jsme tu měli různé aktivity. Hry, dělali různé vánoční ozdoby, pekli cukroví, ale velice se mi líbilo vyprávění z knihovny a hra na bubny. Proto všem srdečně děkuji.

p.s. Přece jsem zapomněla na rehabilitační sestřičky i p. Miloše.

S.L.


Poděkování za péči na ambulantní rehabilitaci

24.10.2023

Vážená paní ředitelko, již několikrát jsem musela využít péči vaší ambulantní rehabilitace. Sděluji, že jsem nadmíru vždy byla spokojena s péčí, s přístupem Vaším i sestřiček. Velmi jsem ocenila cvičení u fyzioterapeuta Mgr.Gawina.

Moc děkuji a přeji další spokojené pacienty.


Poděkování za příkladnou pomoc sociální pracovnice

19.10.2023

Vážená paní ředitelko,

dovoluji si Vás oslovit v souvislosti s příkladnou pomoci sociální pracovnice Mgr. Evy Palianové.
Náš tatínek se dostal do těžkých zdravotník problémů. Tatínek byl umístěn do Vašeho skvělého zdravotního zařízení. Zdravotní problémy, si však vyžaduji trvalou celodenní péči i v budoucnosti, kterou mu nemůžeme zajistit.

Díky paní Mgr. Evě Palianové se nám podařilo najít zařízení, kde bude tatínkovi péče poskytnuta.
Rádi bychom, touto formou, ještě jednou velmi poděkovat paní Mgr. Evě Palianové, za její ochotu, angažovanost a lidský přistup v naší a tatínkové těžké životní situaci.

S pozdravem, vděčná rodina M a K.


Poděkování na OOOP

4.9.2023

Vážení paní primářko,

rád bych touto cestou vyslovil poděkování za vynikající péči, starostlivost, vstřícnost a ochotu, když jsem byl v této nemocnici AGEL Č. Těšín hospitalizován v době od 6.6.2023 – 30.6.2023 na Vašem oddělení ošetřovatelské péče. Veškerý personál tohoto oddělení tvoří tým lékařů, sester fyzioterapeutů a zdravotního personálu s velkou profesionalitou, ochotou zájmem o zdravotní péči pacienta. Vážím si této odborné péče Vašeho personálu. Celému týmu tohoto oddělení přeji hodně štěstí, zdraví a mnoho spokojených pacientů.

S pozdravem E. Č.


Poděkování na RHB odd.

31.8.2023

Na přelomu července a srpna letošního roku jsem absolvoval cca 3týdenní rehabilitační pobyt na Vašem rehabilitačním oddělení. Mám již nějaký ten věk a roky mě již trápí ploténky zad, ale vzhledem k mému vysokému věku a problémům se srdcem již není možný operativní zákrok. Tímto bych rád poděkoval Vašemu rehabilitačnímu oddělení a veškerému personálu, který se o mě staral a věnoval mi svou veškerou péči a aspoň na chvíli mi trochu ulevil od každodenní bolesti. Přijměte mé vřelé díky a pokud to bude možné, velice rád se k Vám ještě někdy vrátím.

S přátelským pozdravem R. CH.


Poděkování NP s RHB

17.8.2023

Jako pacientka nemocnice AGEL Č. Těšín, oddělení následné péče s rehabilitací, chci tímto vyjádřit velký obdiv, a hlavně poděkování celému týmu lékařů, sestřiček i rehabilitačních sester za veškeré služby během mé hospitalizace. Celý zdravotní tým úzce spolupracuje, sestřičky jsou vstřícné, nikdy jim nechybí úsměv a taky rychle reagují na různé požadavky pacientů. Při dlouhodobé rehabilitaci to pacientům dává energii a sílu. Ještě jednou děkuji nejen mým jménem, ale i dalších pacientů a přeji všem hodně zdraví a síly!

J.


Poděkování OOOP

18.7.2023

Dovolte nám, poděkovat vám za péči, kterou jste poskytli naší mamince při hospitalizaci na oddělení odborné ošetřovatelské péče, v nemocnici v Českém Těšíně. Maminka zde byla přijata jako téměř nechodící pacient a díky velmi citlivému a odbornému přístupu personálu se začala vzpamatovávat psychicky a posléze i fyzicky. Rádi bychom ještě jednou, upřímně poděkovali celému zdravotnímu personálu za skvělou péči a podporu. Děkujeme, dcera J.S. a synové R.T. a R.T.


Děkuji celému oddělení lůžek následné péče s rehabilitací

16.6.2023

Chtěla bych touto cestou poděkovat celému oddělení lůžek následné péče s rehabilitací ve vaší nemocnici. Především paní primářce MUDr. Lidií Ćmielové ale i všem ostatním lékařům, dalšímu zdravotnickému personálu od zdrav. sester, přes pracovníky rehabilitace až po ošetřovatele a další za naprosto nadstandartní péči o mou maminku, která zde strávila pobyt po úraze kyčle. Vzhledem k tomu , že byla přijata po pobytu v jiném zařízení, kde byla péče na velmi tristní úrovni, dokážeme ocenit jak vysoce kvalitní péče byla poskytnuta na vašem oddělení. Zároveň si nesmírně ceníme u veškerého personálu profesionálního přístupu, nadstandartní míry empatie, mimořádné ochoty a skutečné snahy pomoci. Velice děkujeme za váš přístup.

I.C., dcera


Poděkování personálu oddělení

2.5.2023

Děkuji všem zaměstnancům OOOP nemocnice Č. Těšín, za péči, kterou mi věnovali, za dobu mé hospitalizace. Byl jsem velmi spokojen.

Dík K.


Poděkování OOOP

19.1.2023

Chtěl bych poděkovat všem zaměstnancům OOOP za vzornou péči a obětavost. Na oddělení jsem byl přijat jako ležící pacient, nyní odcházím domů zdráv a spokojený.

J.M.


Poděkování OOOP

15.1.2023

Chci udělit pochvalu OOOP za dobrý přístup k pacientům, za to, jak se o mě tady starali celý měsíc, i za dobrou kuchyň, což jsem zde přibral 7kg. Sestry a ošetřovatelky jsou dobrý kolektiv. Je tu s nimi sranda a to, co dělají jim nezávidím. Jsou to holky na svém místě, klobouk smekám. Jsou dva špitály, kde se cítím jako doma. Nálada dělá hodně na psychiku pacoše. Přeji jim hodně dobrého a pevné nervy.

S pozdravem pacient P. P.


Poděkování OOOP

31.10.2022

Dobrý den,

chtěla bych touto cestou poděkovat celému personálu oddělení odborné ošetřovatelské péče. Moje maminka ležela na Vašem oddělení po operaci kyčle. Byla velmi spokojená s péči a to s odbornou i lidskou.Veškerý personál byl vstřícný a ochotný pomoci v jakékoliv situaci. Z jejich slov "vládla tam domácí atmosféra". Jako dcera oceňuji komunikaci se staniční sestrou a lékařkou. Vždy jsme se dokázaly na všem domluvit. Dokonce jste mi vyšly vstříc s propuštěním maminky do domácí péče, kdy jsem sama řešila zdravotní problémy spojené a hospitalizací. Prostě Vám všem skláníme poklonu a ještě jednou moc děkujeme.
S pozdravem M. Č. (dcera).

 


Poděkování šikovné sestřičce OKBH

23.6.2022

Dobrý den,
včera jsem absolvovala vyšetření na těhotenskou cukrovku a byla jsem moc mile překvapena velmi šikovnou sestřičkou, která odebírala krev, profesionální přístup a ani jsem nic necítila.
Bohužel nevím její jméno, tak snad se k ní pochvala dostane. 


Pchvvala Endokrinologické ambulance

12.4.2022

Dobrý den,

dovolte mi prosím pochválit Vaši paní lékařku MUDr. Zuzanu Vrublovou (endokrinologická ambulance). Jsem v její péči již několik let, vždy jsem s její péčí a přístupem byla maximálně spokojená. Díky ní se opravdu cítím jako pacient, který je lékaři partnerem v péči o své zdraví, nikoliv pouze pasivním příjemcem lékařských doporučení. Velmi si vážím jejího přístupu, empatie a ochoty, kdy mi e-mailem nebo telefonicky odpovídá na dotazy, upravuje léčbu a to i mimo své ordinační hodiny. Díky ní jsem zvládla hormonální úpravu své nemoci před plánovaným těhotenstvím a i nyní v těhotenství je mi velkou oporou v péči o mé zdraví. Kéž by bylo více takových lékařů, pro které pacient není pouze číslo v kartotéce.


Poděkování za laskavou péči

23.3.2022

Vážená paní primářko,

velice Vám děkuji za přijetí na vaše oddělení a laskavou péči všech po celou dobu hospitalizace. Pobyt na oddělení byl velice příjemný a věřím, že přinese i kladné výsledky.

S pozdravem a ještě jednou díky za vše
J.C.


Poděkování personálu ortopedické ambulance

28.2.2022

Touto cestou bych chtěla poděkovat panu doktorovi Josefu Guňkovi a jeho sestřičce Marušce Stašové za jejich přístup k pacientům a jejich laskavost. Pan doktor Guňka,je nejlepší ortopéd co znám a takových lidí je málo. Proto si je jich třeba vážit a ctít.

Děkuji za pochopení.
S pozdravem J.S.


Poděkování zdravotnickému personálu Nemocnice AGEL Český Těšín

20.12.2021

Vážení, chtěla bych vám touto cestou poděkovat za vaši práci, která je velmi náročná nejen v této vypjaté době. Odvádíte ji nejen na profesionální úrovni, ale především obětavě s lidským přístupem. Chtěla bych zejména vyzdvihnout sesterský a ošetřovatelský personál, uklízečky, personál údržby (na opravy elektrospotřebičů - televizí apod., který je vždy ochotný přijít i po pracovní době a vytvořit tak klientům příjemnou skoro domovskou atmosféru). Především bych chtěla vyzvednout paní primářku MUDr.Lidii Ćmielovou a staniční sestru Janu Bojkovou. Díky za vše, co pro všechny pacienty s takovou obětavostí a láskou děláte. Přeji všem mnoho sil a trpělivosti i do dalších let.


Poděkování za vzornou a odbornou péči

29.9.2021

Vážená paní ředitelko,

chtěla bych poděkovat za vzornou a odbornou péči, kterou věnovalo oddělení následné péče s rehabilitaci v budově C mému manželovi Vlastimilu Baránkovi. Děkuji paní primářce, že manžela přijala na oddělní (ze sanatoria jih Ostr. Zábřeh), paní doktorce, sestřičkám a rehabillitačním sestrám, které manžela rozchodily tak, že se 17.9.2021 mohl vrátit téměř po půlročním léčení z kovidu domů.

Přeji hodně léčebných úspěchů.
M.B.


Poděkování - sociální lůžka

13.1.2021

Dobrý den,

chtěla bych Vašemu zdravotnickému zařízení poděkovat za péči, kterou jste poskytovali mé mamince, Vladislavě Jankovičové (1930), která byla dnes přemístěna do jejího trvalého bydliště, ale již do Domova důchodců v Příboře.

Chtěla bych vyzdvihnout hlavně možnost komunikace prostřednictvím Skype na tabletu. Sestřičky byly velice ochotné a vstřícné, a vždy promptně spojení zprostředkovaly, takže jsem mohla alespoň jednou týdně s maminkou mluvit a zároveň se s ní i vidět. Nevolala jsem častěji, protože jsem nechtěla zatěžovat sestřičky, které mají jistě plné ruce práce, ale tak to mělo dobrý vliv na psychiku maminky.

V současné obtížné době, kdy je problém s návštěvami, je to skvělý způsob, jak spojit Vaše pacienty se světem.  Bylo mi řečeno, že na celé oddělení je pouze jeden tablet. Vzhledem k charakteru Vašeho zdravotnického zařízení a k situaci, která v České Republice panuje, by bylo přínosem, kdyby se taková služba trochu rozšířila.

Ještě jednou Vám děkuji za péči a vstřícnost,
s pozdravem

D.N.


Poděkovaní za péči o tatínka

2.11.2020

Paní staniční sestro Rananko, chtěla jsem touto cestou poděkovat všem sestřičkam, lékařům, sanitářům, kteří pečovali o mého otce T.K , který byl hospitalizovanyv této nelehké době covid režimu, na Oddělení odborné ošetřovatelské péče pod vedením paní primářky MUDr. Lidie Ćmielové a samozřejmě i Vašim profesionálním vedením. Díky Vaši profesionální práci a krásném přístupu k pacientům, jsem mohla otce i navštívit. Vy všichni jste si zasloužili ohodnocení mého otce, který obdivně stal ve dveřích ošetřovny a prohlášení TO JE KRÁSA, což mluví za vše. Děkuji tímto i sociální pracovníci p. Mgr. Evě Palianové za milý a vysoce profesionální přístup. V neposlední řadě srdečně děkuji za úžasnou práci,neutuchající motivaci pacientů k aktivnímu cvičení a milý přístup k pacientům fyzioterapeutce Kristině Stalmachové.

S vděčností a úctou dcera L.N.


Poděkování dobrovolníkům

7.4.2020

Vlastnoručně vyrobené roušky nám nosí na vrátnici místní dobrovolníci i lidé z daleka. Velké DÍKY patří Červenému kříži z Rychvaldu, zvláště paní Marii Nadkanské, učitelkám z MŠ Firemní a Akátové, firmě INFGRAF, Centru sociálních služeb Český Těšín, paní Michaele Tkáčové, rovněž Městského úřadu Český Těšín a dalším anonymním dárcům.


Poděkování oddělení následné péče

23.1.2020

Dobrý den,

ráda bych poděkovala celému oddělení Následné péče Vaší nemocnice za výbornou péči a odborný přístup, který jste věnovali mému manželovi, který byl u Vás už několikrát hospitalizován.

W.P.


Poděkování personálu OOOP

6.1.2020

Děkuji všem lékařům, sestrám i sanitářům za obětavou a laskavou péči věnovanou mému manželovi.

Manželka H.CH. s dcerou


Poděkování personálu rehabilitace

18.12.2019

Chtěl bych poděkovat všem sestrám a lékařkám na rehabilitačním oddělení především mé fyzioterapeutce Aničce Bardonové za všechnu snahu a trpělivost co se mnou měla po dobu mé rehabilitace a přejí všem zaměstnancům hezké prožití vánočních svátku a hodně sil a zdraví v r.2020.

Váš vděčný pacient J.K.


Poděkování personálu rehabilitace

29.10.2019

Dobrý den,

ráda bych poděkovala celému rehabilitačnímu oddělení Vaši nemocnice za výbornou péči, vstřícnost a lidskost ke svým klientům. Moje babička se k Vám už několik let vrací a je velice spokojená a mohu říci, že se k Vám vždy těší. Pobyt na Vašem rehabilitačním oddělení ji nesmírně prospívá, jak po psychické stránce tak zdravotní. Velice se vážím Vaší práce a ještě jednou děkuji za péči, kterou ji poskytujete.

S pozdravem H.K.


Poděkování rehabilitačnímu středisku

18.8.2019

Poděkování za rodiče,

rodiče kteří k vám jezdí pravidelně každý rok na přeléčení ve vašem rehabilitačním středisku, jsou velmi spokojení a děkují tímto celému oddělení za příkladnou péči a ochotu.

Za paní V. a S. děkuje dcera


Poděkování personálu ONP

15.7.2019

Posílám tímto vřelé poděkování za příkladnou péči o mou maminku a všechny pacienty na oddělení následné péče s rehabilitací. Všichen personál je usměvavý a ochotný vyhovět požadavkům pacientů a projevuje po celou dobu o ně zájem. Jsou empatičtí a sami procházejí pokoje a ptají se pacientů zda něco nepotřebují. Oddělením panuje klidná atmosféra, která přispívá k pohodě pacientů i všech příchozích.
Všem zaměstnancům patří velké poděkování za jejich příkladnou práci.

Ještě jednou děkuji J.S.


Poděkování personálu nemocnice

24.6.2019

Dobrý den,

dne 27.5.2019 jsem byla s dcerou po napadení na pohotovosti ve vaší nemocnici. Chtěla bych poděkovat sloužící lékařce MUDr. Vladislavě Pieniažkové a sloužící sestře Mgr. Alici Ručkové, za velice milý a laskavý přístup k mé dceři, vzhledem k jejímu věku k postupu vyšetření a následné komunikaci s dcerou. Lidský přístup a empatie ani jedné nechybí a jsem velmi ráda, že v ten den sloužily. Dále bych chtěla poděkovat sestrám a lékaři na chirurgické ambulanci z dne 29.5.2019, kde jsem byla s dcerou na dovyšetření. Opět milý a empatický přístup, komunikace přizpůsobená dítěti, profesionalita, přála bych si, aby bylo více takových sester a lékařů.

S pozdravem
P.L.


Poděkování za profesionální péči

18.4.2019

Vážená paní doktorko,

chtěla bych Vám touto cestou podekovat za velmi příjemný pobyt ve zdravotnickém zařízení NP v Českém Tešíně. Pan MUDr. Jan Stryja u kterého se léčím s dlouhodobými ranami, mi léčebnu NP doporučoval již v říjnu 2018. Po 30 letých zkušenostech s hospitalizací v různých nemocnicích jsem mela velké obavy z léčení s dlouhodobým pobytem. Zcela zbytečně. Bylo mi umožněno léčení v jednolůžkovém pokoji. Obrovské plus. Zachování soukromí a velmi příjemný kolektiv zdravotníku, rehabilitačních pracovníku, včetně obslužného personálu, úklidového režimu, opravdu jsem byla velmi spokojena. Jídelníček byl chutný, vyvážený s ohledem na nemocné starší pacienty, zařazeny zeleninové nápoje apod. Neuvěřitelné.

Určitě má velkou zásluhu paní primárka MUDr. Lidie Ćmielová, která příjemným a milým přístupem k pacientům i k svému personálu dokazuje, že i v tak náročném povolání lze lidem zajistit klid, ohleduplnost, odbornou i sociální péči. Příjemné byly návštěvy paní z organizace ADRA, zajištění malých nákupu pro pacienty a jiných dalších aktivit pro nemocné. Nádherný park upravený pro relax, žádný stres a spěch na pacienty je naprosto ohromujícím elixírem pro tělo i duši.

K.V.


Poděkování na oddělení následné péče Nemocnice Český Těšín

16.4.2019

Ráda bych touto cestou poděkovala celému personálu Následné péče, zejména pak paní doktorce MUDr. Lidii Ćmielové primářce oddělení odborné ošetřovatelské péče, oddělení následné péče, za její ochotu a empatický přístup, za toleranci, vstřícnost a pomoc s mým zdravotním stavem.

Dále bych moc chtěla poděkovat MUDr. Janu Stryjovi, Ph.D.(Ambulance Salvatella s.r.o. se specializuje na léčbu komplikovaných ran, nehojících se vředů a stavů s narušeným hojením kůže a měkkých tkání. Pán doktor je velmi empatický, vstřícný, je to odborník na správném místě, který umí jednat s lidmi a má pochopení pro širokou škálu pacientů. Pán doktor je opravdu vynikající chirurg, který si ví se vším rady. Nebýt jeho zkušeností a odborné pomoci, asi bych již dnes nemohla napsat toto poděkování.

Moc děkuji za takový kvalifikovaný personál a lékaře, kteří dělají svou práci srdcem a nejen pro peníze.

A.S.


Poděkování personálu oddělení následné péče

15.4.2019

Dobrý den, 

ráda bych touto cestou poděkovala jménem celé rodiny za vzornou péči o maminku.  Srdečné díky patří všem lékařům a celému zdravotnickému personálu  oddělení následné péče pod vedením primářky MUDr. Lidie Ćmielové za jejich náročnou a tolik potřebnou práci.  Milé chování, úsměv, popovídání - to vše přispělo k psychické pohodě  a postupnému zlepšování zdravotního stavu.  Maminka se těší domácímu prostředí a moc pozdravuje. 

S úctou 
L.K.


Poděkování personálu oddělení rehabilitace

9.4.2019

Chtěla bych touto cestou poděkovat a zároveň ocenit práci celého týmu rehabilitačního oddělení Nemocnice Český Těšín, zvláště pak MUDr. Barboře Zbrankové a Mgr. Alfrédu Heckelovi za milý, avšak velmi profesionální přístup k pacientům. Nejvíce na jejich práci oceňuji, že svým pacientům vštěpují prevenci, jak se máme o sebe starat, abychom co nejvíce zabránili my sami, svojí každodenní činností, svým životním stylem, onemocnění pohybového aparátu, které znamená v současné době závažný, civilizační problém. Děkuji Mgr. Alfrédu Heckelovi za precizní návod na cvičení při bolestech zad, tzv. školu zad, ale především za jeho trpělivost. Celému týmu přeji mnoho úspěchů a spokojených pacientů.

P.D.


Poděkování personálu oddělení následné péče

14.2.2019

Dobrý den,

dovolte nám, abychom touto cestou co nejsrdečněji poděkovali celému personálu oddělení následné péče v přízemí hlavní budovy a rehabilitační pracovnici za trpělivou a náročnou péči v průběhu celé hospitalizace. Oddělení vždy čisté, tiché, klidné prostředí. Přesto, že je to práce velmi náročná jak po fyzické, tak i psychické stránce, vždy se jsme se setkali s ochotou a snahou co nejvíc vyhovět.
Většinou jsme komunikovali s MUDr. Michaelem Folwarczným, se staniční sestrou paní Andreou Hrkalovou, s Mgr. Evou Palianovou, velmi příjemná komunikace i s celým zdravotnickým personálem. Přejeme vám hodně síly, trpělivosti a osobního štěstí.

Ještě jednou velké díky.
M.


Poděkování personálu oddělení následné péče

4.2.2019

Chci se připojit jisté k mnoha pacientům odd.následné péče s rehabilitačním zaměřením, jež byli s pobytem spokojeni. Zvláště chci poděkovat sestričkám Monice Poledníkové a Zwyrtkovė, jež maji talent pro tuto práci nejvyšší. Pacienti odcházeji,sestřičky zůstávajiDěkuji jim  i celému kolektivu. Nejlépe mi bylo při cvičeni s pohybem,humorem a pochopenim.

V.F.


Děkujeme za vyníkající práci

9.1.2019

Vážená paní primářko,

jménem vašeho bývalého pacienta pana A.J. chceme poděkovat vám všem, kteří jste se podíleli na jeho léčení. Největší podíl na jeho zlepšení má MUDr. Jan Stryja, který zvolil ten nejlepší způsob léčení a určitě patří mezi nejlepší pediatry v ČR.

Poděkovat chceme Vám, panu doktorovi, staniční sestřičce, ostatním sestřičkám a veškerému ostatnímu personálu, protože každý je důležitý. Pan A.J. nastoupil do vaší nemocnice 5.10.2018 po operaci bércového vředu a propuštěn byl 17.12.2018. Přišel k vám v celkem zuboženém stavu, trpěl velkými bolestmi, byl ve špatném psychickém stavu. Za necelé tři měsíce jste ho změnili k nepoznání, zhubl, snížili jste mu cukr, má smysl pro humor, rána se úspěšně hojí! U vás doslova omládl! Je to výsledek vaší vynikající práce, které si velice vážíme.

Do nového roku 2019 vám všem přejeme pevné zdraví, lásku, hodně trpělivosti a vstřícnosti. Jste prostě úžasní.


Poděkování za pomoc a starostlivost

9.11.2018

Dobry večer chtěl bych poděkovat paní Mgr. Anně Bardoňové za pomoc a starostlivost a velkou pomoc a ochotu a jsem velmi vdečný, a velmi si toho važím, tak vam děkuji velice moc.

M.


Poděkování za vzornou péči

5.4.2018

Dobrý den, chtěli bychom touto cestou poděkovat celému personálu za péči o rodiče. Několikrát v posledních letech jsme měli možnost se přesvědčit, že díky ní se zdravotní stav rodičů nejdříve stabilizoval, pak lepšil doslova před očima. Ať už to bylo na rehabilitačním oddělení po výměně kolenního kloubu, nebo na OOP po operaci u tatínka; tak na ONP u maminky. V listopadu byla přivezena z jiné nemocnice - po infarktu, pobytu na neurologii a internám oddělení, jako ležící s nemožností komunikace, rehabilitace a spolupráce. Koncem ledna díky péči a přístupu všech na ONP byla v takové kondici, že mohla odejít do domova pro seniory (chodící s pomocí, orientovaná, komunikující, spolupracující). Po krátkém pobytu v domově a další hospitalizaci jinde byla opět ve vážném stavu předána do péče na zdejší ONP. A i nyní je možno vidět každý den zlepšení - přibývá slov, úsměvů, stisků ruky.

Děkujeme!
Dcery a příbuzní L. a F.N.


Poděkování oddělení následné péče s rehabilitačním zaměřením

17.8.2017

V červenci 2017 jsem byla s manželem hospitalizována na Oddělení následné péče s rehabilitačním zaměřením. Ráda bych touto cestou poděkovala prim. MUDr. Lidii Ćmielové, MUDr. Natálii Nosové a staniční sestře Janě Bojkové za vstřícné, velmi milé chování, jakož i za lidský přístup.

Rovněž bych chtěla poděkovat dalším zaměstnancům oddělení za vzorný přístup k naší léčbě.

S pozdravem,
M.V.


Poděkování za vynikající péči

3.8.2017

Dobrý den, paní ředitelko!

Chtěla bych tímto dopisem poděkovat za vzornou péči a vynikající přístup veškerého personálu oddělení následné péče s rehabilitací, kde se dlouhodobě léčila má maminka paní Věra Mrozková. Maminka si velice chválila vstřícnost a nesmírnou ochotu rehabilitační sestry, staniční sestry, všech sester, ošetřovatelek i pomocného personálu na oddělení. Přestože v jejím stavu již není velká šance na zlepšení, tak jí pobyt v nemocnici pomohl od bolestí, které jsou dány omezenou hybností a zároveň umožnil prodloužit dobu stabilizace jejího stavu.

Děkuji všem za trpělivost a pomoc, protože je velmi náročné starat se o pacienty s omezenou  hybností, kteří jsou odkázáni na pomoc personálu, a přesto to všichni zvládají s úsměvem.

Přeji Vám hodně úspěchů do nelehké práce a ještě jednou děkuji všem na oddělení.

I.S.


Poděkování lékařům, sestřičkám a dalším personálu nemocnice

25.7.2017

Jménem maminky i svým jménem bych chtěla poděkovat za péči, kterou jste mamince během hospitalizace poskytovali. Maminka se podléčila a hodně zlepšila. Nyní opět bydlí společně se svým manželem. Kéž by to vydrželo čím jak nejdéle. Vřelé díky primářce, doktorům, všem sestrám, pomocnému personálu, jakož neméně i kuchyni za chutné obědy.

E.P.


Poděkování rehabilitačnímu oddělení

26.6.2017

Vážená paní ředitelko, primářko, MUDr. Barboro Zbránková,

dovolte, abych Vám srdečně poděkovala za léčebný pobyt na Rehabilitačním oddělení Nemocnice
Český Těšín.

Chtěla bych poděkovat Vám i celému Vašemu zdravotnímu kolektivu – lékařům, zdravotním sestrám, ošetřovatelkám za profesionální přístup k pacientovi, empatii, laskavost a vstřícnost. Vážím si Vaší pracovitosti a služby ve prospěch nemocných pacientů, k jejich uzdravení nebo ke zlepšení zdravotního stavu. Velký dík patří i mé fyzioterapeutce paní Dominice Žoczek, která svým zápalem pro svou práci, citlivosti, profesionalitou a důsledným vedením pacienta, přispěla k uzdravením mých bolavých míst těla a naučila mě, jak cvičit a pečovat o kosterní a svalový aparát v domácím prostředí. Poděkování rovněž směřuji i nezdravotnickým pracovníkům a to kuchařům za chutná jídla, uklízečkám za dennodenní úklid. Bylo mým potěšením, vážená paní ředitelko, léčit se v této nemocnici, která vzorně prospívá pod Vaším vedením.

Přeji Vám i všem zaměstnancům mnoho osobních i pracovních úspěchů, štěstí, zdraví. Kéž Vás Vaše povolání, které je posláním, naplňuje a dává radost z dobře vykonané práce.

S pozdravem vděčná pacientka
E.P.


Poděkování personálu infúzního stacionáře

2.5.2017

Pro oddělení stacionář – kapáky tímto chci a uděluji pochvalu, což je dle mého názoru nedostatečné k práci, jež vykonávají, kdy často v časově náročných podmínkách mezi výměnami pacientů na lůžkách i relativně klidnějších časech podávajíc informace o kapácích, přitom jsou nuceny vyslechnout si jejich nářky či radosti, přitom mají vždy úsměv na rtu a snaží se s pacientem soucítit a v míře možností mu vlídným slovem pomoci.

Nikdy za dobu, jež navštěvuji tohle oddělení, jsem neslyšel slovo nesouhlasu či jakékoliv kritiky, vždy vychází vstříc pacientům a to vysoce profesionálním přístupem, čímž chci poděkovat stálým sestrám tohoto oddělení p. Dvořákové a p. Kavikové za super služby a starostlivost o pacienty, čímž nesnižuji vážnost a profesionalitu sester, jež se na tomhle oddělení střídají.

R. D.


Poděkování Nemocnici v českém Těšíně

14.2.2017

Vážené vedení Nemocnice v Českém Těšíně,

zasílám Vám poděkování formou článku, který jsem chtěla uveřejnit v Těšínských listech. Z důvodu mnoha důležitějších příspěvků se ten můj nedostal na pořad dne, a proto Vám ho zasílám alespoň touto formou.

Přichází chvíle, kdy každý z nás se posadí u štědrovečerního stolu, zastaví se a začne si pomalu uvědomovat, kolik osob se zasloužilo o to, že mohu prožívat tyto Vánoce.

Člověk je po těžké operaci páteře najednou vydán do rukou lidí – lékařů, sester, ošetřovatelů, rehabilitačních pracovníků, kteří denně přicházejí s pomocí a chovají se úžasně. V novém prostředí člověk poznává i nové lidi. Někde se k člověku chovají super, jinde ho považují za kus nábytku. Po převozu do nemocnice v jiném městě začíná vše od znovu.

Kolektiv v této nemocnici má opravdový zájem, aby člověk chodil. Zajímá se, zda už byl trochu na vzduchu v blízkém parku. A protože má nemocné srdíčko, tak se o něho starají, aby bylo jen líp. Potom přichází rehabilitace v Darkově. Je to neporovnatelná změna. Pro člověka na vozíčku zde jsou jen dvě možnosti: rehabilitace nebo samota mezi čtyřmi stěnami. Zde na Vás nikdo nemá čas. Rodina, přátelé a známí, jsou bohužel tak zaneprázdněni, že ani oni na člověka nemají čas. Potom konečně domů! Ale zde se zdravotní stav zhoršuje, protože nejde provádět rehabilitaci bez hospitalizace.

Tak znovu zachraňují situaci ti nádherní lidé, kteří pomáhají lidem žít, chodit a prožít podzim života jako člověk.

Dnes jsou svátky lásky a pohody a zanedlouho mne znovu čeká hospitalizace, rehabilitace,…., aby bylo člověku lépe.

Ale proč to vše píšu?

Vracím se do doby před třemi lety, kdy mne z Čeladné přivezli poprvé do Českého Těšína. Byla jsem ve velmi špatném zdravotním stavu a hned při vjezdu jsem se dozvěděla, že pro mne nemají místo.

Tak mne řidič zavezl na blok „C“, kde jsem měla sdílet pokoj s nějakou paní.

Staniční sestra, když uviděla moji tvář plnou bolesti, ve vteřině pochopila, že to není dobré rozhodnutí a nechala mne uložit na jiný pokoj. Vnímala, že se se mnou něco děje a strachovala se, co bude se mnou příští den. Proto poprosila sestry, aby na mne dávaly pozor.

Měla pravdu. Byla jsem rozhodnutá vzít si život, protože jsem již nemohla dál. Před operací mi zemřel manžel a já jsem najednou zůstala úplně sama. Nemohla jsem se smířit s tím, že můj další život bude jen a pouze na vozíčku.

A tu se stalo, že pracovníci nemocnice, tohoto oddělení – pod vedením MUDr. Ćmielové a staniční sestry Jany Bojkové, udělali zázrak.

Začali bojovat s mou nemocí a já jsem najednou uvěřila, že mohu žít dál.

Dovolte mi proto touto cestou poděkovat paní ředitelce, paní zástupkyni, celému kolektivu rehabilitace a hlavně MUDr. Mrozkovi za jeho přístup k pacientům a všem lidem dobré vůle.

Děkuji Vám všem za Vaše srdce, za Vaše dobrá slova, za moudrost, se kterou jste promlouvali ke všem pacientům.

Ještě jednou dík.
A.K.


Poděkování za péči

14.12.2016

Chtěla  bych Vám touto cestou poděkovat za 3 týdny mého pobytu na rehabilitačním oddělení pod vedením paní primářky Zbránkové.

Velké poděkování patří paní primářce a všem lékařům, zvlášť doktorce Rudzinské za nevšední péči, úsměv na tváři a povzbuzení. Samozřejmě i srdečné poděkování všem sestřičkám i pomocnému personálu, jejichž péče a starost je prostě úžasná.

Zároveň chci moc poděkovat za nevšední péči všem fyzioterapeutkám, zvlášť musím opět pochválit a moc poděkovat paní Zuzce Kalužové, která si mne vzala pod ochranná křídla. Její cvičení a hbité prsty mi obzvlášť pomáhaly. Prostě tady máte personál na vysoké úrovni a na svých místech.

Nechci jen chválit, i přesto, že je chvála na místě. Má to i nedostatek jeden a to zásadní. Jelikož jsem byla na nadstandardním pokoji, postrádala jsem WC, které by tento pokoj měl mít. Píšu to tak, jak to cítím.

Nejsem nejmladší a vím, že už to nebude jako dřív. Přesto odcházím podléčená a šťastná.

Ještě jednou srdečné díky všem.
Vaše vděčná pacientka M. M.


Poděkování Oddělení následné péče

25.10.2016

Dobrý den,

chtěla bych touto cestou poděkovat nemocnici v Českém Těšíně a především Oddělení následné péče pod vedením staniční sestry Andrey Hrkalové. Jejich příkladná péče o mou maminku, která je upoutaná na lůžko, se jen tak nevidí. Svou nelehkou práci navíc zvládají s úsměvem, jsou všímavé a starají se opravdu vzorně.

Ještě jednou velké poděkování všem zdravotním sestrám, sanitářům a v neposlední řadě taky uklízečkám.

Za celou rodinu, R. H.


Poděkování

4.10.2016

Vážení!

My, pacientky pokoje č. 5, bychom chtěly touto cestou moc poděkovat paní primářce Ćmielové, dále panu doktorovi Beránkovi, staniční sestřičce, rehabilitační sestřičce a všem sestřičkám a ošetřovatelům za veškerou laskavost a péči, kterou nám všichni poskytli. Zvláště bychom chtěly poděkovat ošetřovateli Davidovi za jeho velkou laskavost a úsměvy, kterými nám zpříjemňuje život zde a potom ještě ošetřovatelce Beatě za její pěkný přístup.

Ještě jednou vám všem vřelý dík!


Poděkování rehabilitačnímu oddělení

3.10.2016

Dobrý den,

byla jsem pacientkou na rehabilitačním oddělení, kde jsem před týdnem ukončila svůj pobyt. Chtěla bych touto cestou srdečně poděkovat za příkladnou péči, které se mi po celou dobu dostávalo, celému zdravotnímu i pomocnému personálu. Všichni byli naprosto skvělí a nešetřili radou, úsměvem ani dobrým slovem. Obzvlášť bych chtěla ocenit úžasný přístup paní fyzioterapeutky Kristýny (příjmení bohužel neznám). Má vzácné ruce a zlaté srdce.

Děkuji všem ještě jednou a přeji, ať se vám vaše práce pořád takto daří a máte ještě mnoho a mnoho spokojených pacientů.

S.B., Třinec


Podzienkowanie Oddzialu „Následné péče s rehabilitačním zaměřením“

29.9.2016

Szanowni Państwo,

Zwracamy sie do Państwa z serdecznym podziekowaniem. Nasza mama I. K. zamieszkala Havířov – Suchá, przebywala przez dluzszy czas na oddziele „Následné péče s rehabilitačním zaměřením“. Pragniemy wyrazić uznanie i podzekowanie calemu personelowi oddzialu na czele z Pania ordinator MUDr. Ćmielovou. Dziekujemy za profesjonalne podejście do pacienta za okazywana vyrozumialość, zaangažowanie i pomoc pielegniarek i personelu pomocniczego.

Dziekujemy za dobry kontakt i wspólprace siostry oddzialowej Pani Bojkove i Dzialu Socjalnego Pani Palianove.

Dziekujac za opike nad nasza mama zyczymy calemu personelowi powodzenia v pracy zawodowej i w zyciu osobisty – nie zawsze slowa potrafia vyrazić to, co czuje serce.

Z wdziecznościa,
H. CH., L. K.


Poděkování MUDr. Gachovi

13.9.2016

Vážená paní předsedkyně představenstva,

chtěla bych touto cestou poděkovat p. MUDr. Tadeáši Gachovi a celému jeho kolektivu zdravotních sestřiček za příkladnou práci a chování k pacientům. Pan doktor Gach mě neléčil poprvé, mohu říci, že se nikdy se svým kolektivem k pacientům nechoval arogantně, na pacienty byl milý (i na ty starší). Svým chováním na ně působil tak, že pacienti odcházeli domů téměř zdraví.

Paní předsedkyně, jsem ráda, že máte tak schopný personál a přeji vám, aby se Vám práce dařila, a abyste měli více schopných doktorů a zdravotních sestřiček.

Děkuji za Vaši příkladnou a obětavou práci.

S pozdravem,

M.H.


Ocenění práce kolektivu oddělení následné péče s rehabilitačním zaměřením

30.8.2016

Vážená paní předsedkyně,

chtěla bych jménem svého tatínka Ing. J. V. – pacienta odd. následné péče s rehabilitačním zaměřením - vyjádřit ocenění a současně poděkovat za veškerou péči, které se mu v nemocnici dostalo.

Na oddělení byl převezen z Nemocnice Frýdek-Místek, na kterou mu navždy zůstanou záporné vzpomínky. U Vás se naopak dočkal milého přijetí, lidského přístupu a profesionální péče, tak jak tomu má být ve zdravotnickém zařízení.

Chci tímto vyjádřit poděkování - a Vám dát na vědomí jaké máte kvalitní zaměstnance - kolektivu pod vedením prim. MUDr. Čmielové a vrchní sestry Bojkové za jejich rehabilitační péči, která mému tatínkovi vrátila možnost chůze a tím i pocit soběstačnosti duševně čilého člověka, kterého nebude ubíjet vlastní nemohoucnost.

Děkuji a přeji Vám všem úspěchy ve vaší činnosti spojené s tím nejcennějším co člověk má – s jeho zdravím.

I.Š.


Srdečné poděkování

21.8.2016

Srdečně děkuji všem sestřičkám a p. doktorům za moje léčení a procedury, které jsem tady měla za 3 týdny pobytu. Všichni zaměstnanci jsou odborníci na svých místech. Moc a moc díky. Jedu zítra domů spokojená, že se mi moc ulevilo při mých potížích. Přeji do budoucna všem zaměstnancům moc a moc zdraví a lásky k pacientům. Také srdečně děkuji za dobré jídlo. Také p. uklízečkám za dobrou práci a čistotu.

Ráda všem nemocným doporučím toto léčení. Procedury byly výborné. Děkuji.

L. T.


Poděkování personálu Oddělení následné péče s rehabilitací

4.8.2016

Chtěli bychom poděkovat celému personálu, doktorům, sestřičkám, uklízečkám, za vzorný přístup k našemu léčení. Pobyt ve vaší nemocnici je velmi dobrý.

Manželé H.


Poděkování personálu rehabilitace

29.7.2016

Vážení,

touto cestou posílám srdečné poděkování paní primářce a všem doktorkám a sestřičkám, hlavně cvičitelce Miriam Hracké za vysokou úroveň cvičení.

Vřelý dík, co jste pro mé zdraví udělali.

P. L.


Poděkování sestřičkám na infúzním stacionáři

26.7.2016

Tímto bych chtěla poděkovat a pochválit sestřičky na stacionáři p. Olinku a p. Juditku za jejich vstřícnost, trpělivost, empatii, úsměv a velkou profesionalitu. Moc za všechno děkuji.

S. P.


Poděkování

25.7.2016

Velice děkuji za krásný přístup k pacientům na rehabilitačním oddělení. Ochota a úsměv všech lékařů i sestřiček nám při léčení opravdu pomáhá. Já osobně chci poděkovat sestřičce Hradské za její stoprocentní práci. Na tyhle masáže budu ještě dlouho vzpomínat.

M. Š.


Poděkování za péči v Nemocnici Český Těšín

19.7.2016

Dovoluji si napsat poděkování za pobyt v Nemocnici Český Těšín na rehabilitačním oddělení. Velký dík za obětavost a vzornou péči. Děkuji celému personálu, také Mgr. Anně Bardoňové včetně uklízeček.

A. Š.


Poděkování personálu Rehabilitačního oddělení

4.7.2016

Vážení a milí pracovníci Rehabilitačného oddelenia, všetci, všetci, všetci,…!

Dobrý chýr o Vašom oddelení sa rozšíril ďaleko. Mala som možnosť osobne sa presvedčiť, či je pravdivý. A možem potvrdiť, že pravdivý je.

Do Rehabilitačného oddelenia som prišla ubolená a utrápená. Procedúry mi po prvom týždni pomohli už samej dostať sa do vane i z vane. Po druhom týždni som si mohla predlžiť vychádzky v krásnom parku. Při vychádzkach je sice ešte každý krok bolestivý, ale zďaleka už to nie sú tie ukrutné bolesti. Verím, že i tretí týždeň mi pomože a ja sa budem mocť vrátiť domov s oveĺa menšími bolesťami.

No, neboli to len procedury, ktoré zmierňovali moje bolesti, ale i veľmi milý vztah všetkých pracovníkov k nám pacientom.

Za milý prístup, za príkladnú starostlivosť i za príjemné prostredie patrí Vám všetkým moja uprímná vďaka. Skláňam sa před veľkosťou Vašej práce, obdivujem Vaše krásné poslanie a eště raz – veĺké poďakovanie.

A. M.


Poděkování za skvělou práci a profesionální přístup

14.3.2016

Vážené vedení rehabilitačního oddělení, vážení pracovníci,

touto cestou bych vám všem chtěla srdečně poděkovat za skvělou práci a celkový velmi profesionální, milý, v každém okamžiku vstřícný přístup. Je tady vytvořeno velmi příjemné a citlivé prostředí, ve kterém se cítí všichni pacienti skvěle.Dokáži porovnat podobné instituce a věřte mi, tato těšínská vede ve všech směrech.Ještě jednou děkuji za sebe a nepochybně i za ostatní pacienty, se kterýma jsem měla možnost toto vše ohodnotit.

Přeji vám všem mnoho úspěchů v další práci.
A.R., Český Těšín


Poděkování všem zaměstnancům oddělení odborné ošetřovatelské péče

10.3.2016

Zdravím, velice rád bych poděkoval všem zaměstnancům oddělené odborné ošetřovatelské péče za pomoc a ukázkovou práci sestřiček, uklízeček a kuchařkám Vaši nemocnice. Zároveň chci poděkovat panu MUDr. Baránkovi a staniční sestře Radaně Carbolové za profesionální práci a komunikaci s pacienty.

Celé nemocnici přeji mnoho úspěchů.


Poděkování MUDr. Laské, lékařce a sestřičkám hematologické poradny

22.1.2016

Jsem pacientkou hematologické ambulance v Českém Těšíně. Moje nemoc vyžaduje pravidelnou, systematickou kontrolu a následně příslušnou léčbu. S úctou a velkým uznáním chci poděkovat paní primářce MUDr. Janě Laské za dlouhodobou, profesionální i účinnou léčbu, volbu nejlepšího řešení, kombinace a výše počtu léků. Paní primářka je ke všem pacientům velmi přátelská a její milý úsměv vzbuzuje u nemocných důvěru i odvahu pohovořit, poradit se i o všech zdravotních i ostatních problémech. Hodnotí pacientův stav kompletně a vždy každého zúčastněně vyslechne a poradí.

Poděkování patří také sestřičkám v laboratoři, za jejich náročnou a zodpovědnou práci, zvláště pak sestřičce paní Dáši Hulové, která při denních odběrech i jiných úkolech zvládá desítky i více pacientů. Je milá, velmi operativní a má příkladný přístup k seniorům a ostatním.Vždy ji děkuji za „virtuozně“ provedený úkol.

Děkuji celému teamu. Je pravda, že člověk jde k lékaři vždy s určitými obavami, ale já chodím na zdravotní kontroly ráda.

Paní primářce i sestřičkám patří velký dík.

A.N.


Poděkování rehabilitačnímu odd. nemocnice Český Těšín

17.12.2015

Tímto chci poděkovat rehabilitačnímu odd. nemocnice Český Těšín pod vedením paní primářky MUDr. Barbary Zbránkové, lékařce MUDr. Vandě Ruzínské a lékařce MUDr. Anně Štefánkové. Všem sestřičkám a pomocnému personálu za vzornou péči, dobré slovo a obětavý přístup.

Děkuje pacientka D.Ch., 17.12.2015


Poděkování personálu Oddělení následné péče s rehabilitací

15.12.2015

Dovolte vyjádřit obrovské poděkování oddělení následné pece s rehabilitací, 2. patro, pavilon C - primářce paní MUDR. Lýdii Ćmielové, panu MUDr. Vladimíru Lokajíčkovi, paní staniční Janě Bojkové, ostatním sestřičkám, ošetřovatelkám , uklízečkám.

Je mi 83 let. Na oddělení jsem strávila tři měsíce , nastoupila jsem po těžké nemoci jako ležák a díky odborné rofesionální péči a také mimořádně přívětivému přístupu jsem se postavila znovu na nohy. Byla jsem spokojena se všemi službami, které byly vždy na dobré úrovni i přesto, že v té době probíhala na oddělení výměna oken.

Děkuji ještě jednou.
M.S. s dcerou


Poděkování rehabilitačnímu centru – k rukám paní primářky

1.12.2015

Dovoluji si touto cestou poděkovat Vám za rehabilitační pobyt u Vás v měsíci dubnu tohoto roku. Byla jsem po všech stránkách velice spokojená se všemi službami i ubytováním. Zvláště bych chtěla vyzdvihnout zdravotní sestry, rehabilitační sestry a pomocný personál a jejich odbornou práci a tak Vás tímto zařadit do soutěže o nejlepší rehabilitační centrum. Nemohu opomenout i přístup ze strany lékařů.

Ještě jednou moc děkuji.

E.K.


Poděkování oddělelní následné péče

21.11.2015

Tímto by jsme chtěla poděkovat celému personálu, jak odborné ošetřovatelské péče, tak odborné sociální péče za příjemné a velmi vlídné vystupování a přístup jak k pacientům, tak rodinným příslušníkům. Jsou vždy usměvavý a vstřícní.

Hlavní dík bych chtěla poděkovat všem ošetřovatelům, ošetřovatelkám, sestřičkám, lékařům. Jejich práce, kterou vykonávají je na vysoké úrovni.

Dcery P.T a M.B


Poděkování personálu rehabilitace

13.11.2015

Vážená paní primářko MUDr. Barboro Zbránková,

Děkuji celému Vašemu rehabilitačnímu oddělení za příkladnou péči. Všechny fyzioterapeutky, sestřičky a ošetřovatelky si zaslouží pochvalu za vždy profesní, zodpovědný, ale také lidský a citlivý přístup nejen k osobě mé, ale ke všem pacientům, správní zaměstnanci za vzorný pořádek a čistotu, zaměstnanci kuchyně za velmi chutné jídlo.

Mé velké poděkování patří lékařce MUDr. Anně Štefunkové, která vyhodnotila můj zdravotní stav a doporučila mi zdejší intenzivní péči, která nastartovala mou cestu k odstranění letitých zdravotních potíží.

Celému kolektivu přeji mnoho spokojených klientů.
Mgr. A.B.


Poděkování personálu Oddělení následné péče

12.11.2015

Chtěl bych alespoň tímto poděkovat zdr. sestře odd. ONP Č. Těšín Holazovej Aničce za obětavost a vřelý přístup, jak mé osobě a taktéž k ostatním pacientům.

M.M.


Děkuji lékařům a sestrám ONP

11.11.2015

Alespoň tímto chtěl bych poděkovat všem lékařům, sestrám, jakož i ostatním pracovníkům – ONP Č. Těčín za obětavý přístup ochotu a toleranci jak k mé osobě, tak též k ostatním pacientům.

Ještě jednou srdečně děkuji!
M.M.


Poděkování celému personálu OOOP

5.11.2015

Chtěla bych tímto poděkovat celému personálu OOOP za vzornou péči. Sestry, ošetřovatelky, ošetřovatelé, MUDr. Baranka a staniční sestra Radana  Carbolová. Kdykoli jsme něco potřebovali, personál byl ochotný, usměvavý a pokaždé nám vyšel vstříc. Jme tady spokojené a vážíme si těchto pracovníků, kteří jsou velmi vstřícní, ochotní a obětaví.

S pozdravem, pacientky OOOP


Děkuji personálu rehabilitačního oddělení

26.10.2015

Tímto chci poděkovat rehabilitačnímu oddělení pod vedením paní primářky paní Barbory  Zbránkové, lékařce MUDr. Anně Štefunkové a lékařce MUDr. Vandy Rudzinské, a také celému personálu sestřiček, za obětavý přístup a veškerou péči, která se mi dostala. Rovněž děkuji celému kolektivu na různých rehabilitacích, které jsem absolvovala, za jejich laskavý přístup a vstřícné vystupování.Poděkování a pochvalu zaslouží Mgr. Anna Bardoňová.

Všem přeji mnoho pracovních úspěchů a mnoho spokojených pacientů.


Poděkování Oddělení následné péče

26.10.2015

Chtěl bych alespoň tímto poděkovat zdr. sestře odd. ONP Č. Těšín Škriečkové Aničce za velmi krásný a obětavý přístup k nám pacientům.

Za všechny děkuji, M.M.


Poděkování personálu rehabilitace

15.10.2015

Děkuji paní primářce, lékařům, všem sestrám, ošetřovatelkám, fyzioterapeutkám a pomocnému personálu za vzornou a dokonalou péči po dobu mého léčebného pobytu v době 27.7. – 10.9.2015 na rehabilitačním oddělení nemocnice Č. Těšín.

S.V.


Poděkování personálu rehabilitace

12.6.2015

Po dvou letech mi byl opakovaně umožněn 3 týdenní pobyt na rehabilitačním oddělení v hlavní budově nemocnice Český Těšín pod vedením paní primářky MUDr. Barbory Zbránkové a MUDr. Štefunkové a MUDr. Rudzinské.

Tímto chci poděkovat celému kolektivu sestřiček na různých rehabilitačních procedurách, které jsem absolvoval, za laskavý přístup a vstřícné vystupování. Tímto můj organismus a kondičku zdokonalily a posílily.

Srdečně děkuji, O.R.


Poděkování odd. odborné ošetřovatelské péče

9.4.2015

Touto cestou bych chtěl poděkovat, že můj bratr Ivan Kantor mohl být hospitalizován ve Vaší nemocnici. Měl to štěstí, že mohl být svěřen do rukou odborníků, jako jste Vy a MUDr. Baránek. Dále bych chtěl poděkovat zdravotnickému personálu, jak Všem sestřičkám a hlavně ošetřovatelům. Je to opravdu kvalitní zdravotnický personál, kterým nechybí laskavé slovo a úsměv na rtech při vykonávání tak náročné práce. Zaslouží si to nejlepší ocenění.

Lubomír Kantor


Poděkování odd. odborné ošetřovatelské péče

12.1.2015

Děkuji Všem sestřičkám a ošetřovatelům včetně p. primářky L. Ćmielové a MUDr. Baránka + staniční sestra R. Carbolová.
A naší rhb M. Štirbové za profesionální přístup a kvalitní péči. Byl jsem v této nemocnici velmi spokojen.

p. Czepczorz
V Českém Těšíně 12.01.2015.


Poděkování Oddělení následné péče

11.1.2015

Dobrý den, chtěla bych poděkovat celému týmu oddělení následné péče v čele s prim. MUDr. L. Ćmielovou. Děkuji jménem svého otce Josefa Mazura a taky jménem svým za profesionální přístup a za obětavou péči.Připojuji také poděkování pro Mgr. Palianovou za pomoc a vstřícnost. Přeji Vám všem v roce 2015 hodně síly a úspěchů ve Vaší náročné práci.

Mgr. Renata Nová


Poděkování pracovníkům kuchyně

31.10.2014

Děkuji touto cestou všem pracovníkům kuchyňe za velmi dobré a vždy upravené jídlo!
Chowaniecová Dana


Poděkování oddělení odborné ošetřovatelské péče

29.10.2014

Ráda bych poděkovala všem zdravotníkům na OOOP. Byla jsem velmi spokojená se zdravotní péčí a personálním přístupem. Za všechno ještě jednou moc děkuji. Niemczyková


Poděkování Chirurgické ambulanci

29.10.2014

Dobrý den, tímto e-mailem bych chtěl poděkovat kolektivu chirurgické ambulance a službu konajícímu panu doktoru Jakubovi Tomanovi za ošetření a následnou léčbu mého lokte, které se pan doktor zhostil opravdu profesionálně a hlavně s lidským přístupem k pacientovi. Kolektiv sester a jejich přístup bych též hodnotil velice kladně. Sice nejsem pacient z tohoto regionu, v Českém Těšíně pobývám pracovně, ale byl jsem opravdu velice překvapen tím,na jak vysoké úrovni jsou zde lékaři a sestry.Tak ještě jednou díky a ať se vám stále pane doktore Tomane daří.

S pozdravem Miroslav Skoupý, Letonice u Vyškova


Poděkování oddělení odborné ošetřovatelské péče

22.10.2014

Ráda bych poděkovala všem zdravotníkům na OOOP. Byla jsem velmi spokojená se zdravotní péčí a personálním přístupem. Za všechno ještě jednou moc děkuji.


Poděkování oddělení odborné ošetřovatelské péče

19.10.2014

K rukám paní ředitelce. Touto cestou jsem chtěla vyjádřit spokojenost s ošetřovatelskou prací a lékařskou péčí pod vedením staniční sestřičky p. K. Carbolové a MUDr. M. Baránka. Byla jsem velmi spokojená. P. ředitelko vás zdravotní personál je opravdu pracovitý, pozitivně nalazený, což je úspěch i pro můj zdravotní a psychický stav. Když se na mě usmějí, tak je mi lépe na duši. Moc děkuji.

Mitrengová Ema


Poděkování oddělení následné péče

16.10.2014

Vážená paní ředitelko! Chtěla bych tímto dopisem vyjádřit velké poděkování a vděčnost jménem svým i jménem mé maminky Jarmily Daňkové a celému kolektivu Oddělení následné péče pod vedením paní primářky MUDr. Ćmielové. Během hospitalizace mého otce,Josefa Daňka,která trvala 3 měsíce,jsme se setkávaly s velmi ochotným personálem,který tatínka udržoval vždy vzorně čistého,bez jakýchkoliv opruzenin a vytvářel pocit domácího prostředí. Práce na tomto oddělení je velmi psychicky i fyzicky náročná,o to více si celý kolektiv zaslouží naše uznání a poděkování!          

Diana Guňková, Jarmila Daňková


Poděkování Oddělení odborné ošetřovatelské péče

2.10.2014

Aniž jsem za celý svůj život nebyla hospitalizována v nemocnici, toto je můj první pobyt ve zdejším zařízení, tudíž nemám s čím srovnávat. Byla jsem vystrašená s nástupem do nemocnice, ale musím říct, že záhy strach opadl a to díky vašemu personálu, který je za každých okolností velmi empatický, profesionální při svých pracovních povinnostech. A pod vedením p. doktora Baránka a staniční sestřičky p. Carbolové a p. primářky to má ten správný náboj. Jsem velmi spokojená.

Kafková K.


Poděkování kolektivu kuchyně

25.9.2014

Chválím kuchyni za velmi chutná jídla. Dnešní špenát byl vynikající. Nedá se to s Karvinou-Ráj vůbec srovnat. Jen tak dál!


Poděkování rehabilitačnímu oddělení

1.7.2014

Rády bychom poděkovaly a vyjádřily pochvalu naší milé primářce MUDr. Barboře Zbránkové, lékařkám, lékařům a všem sestřičkám nejen z rehabilitačního oddělení za jejich usměvavý a příjemný, hlavně po zdravotní stránce, úspěšný pobyt v této těšínské nemocnici. Pochvala patří také kuchařkám za kvalitní a chutné jídlo, které nám navařily. Věříme, že tato nemocnice stále chválena, bude patřit mezi nejlepší. Vaše pacientky z p. č. 9 Olga Pustková a Anna Bluhutová.

P.S. Čistota na oddělení byla výborná, za kterou děkujeme.


Poděkování oddělení odborné ošetřovatelské péče

26.6.2014

Dobrý den, cítíme nutnost napsat tuto skutečnost. Pravidelně navštěvujeme svého otce, příbuzného ve zdejší nemocni (delší dobu), takže máme možnost porovnávat chování a péči zdravotnického personálu oproti jiným, ve kterých se náš příbuzný nacházel a byl ošetřován. Jsme velmi mile překvapeni zdejším personálem, jeho ochotným přístupem jakkoliv pomoci nemocným. Dnes 29.06.2014 nebylo tomu jinak, kdy službu konající p. Renáta Sochová, Michaela Ćzyžová, Radana Carbolová a p. David Rzuhovský byli opět velmi vstřícní, ochotní a vzorně se starali o vše potřebné i nad rámec jejich povinností. Přáli bychom si, aby při hodnocení pracovníků byli tito zohledněni a oceněni.

Děkujeme vedení nemocnice za takové pracovníky.


Poděkování oddělení následné péče

18.6.2014

Dovolte mi, abych touto formou vyjádřil poděkování kolektivu sestřiček, ošetřovatelek a ošetřovatele primářky MUDr. Ćmielové na oddělení následné péče. Při hospitalizaci jsem se nesetkal s ničím jiným, než profesionálním přístupem, s trpělivostí a hlavně úsměvem a vždy kladným přístupem nejen k mé osobě, ale i k ostatním pacientům. A závěrem: smekám a hluboce se kláním celému personálu na ONP!


Poděkování oddělení odborné ošetřovatelské péče

11.6.2014

Touto cestou jsem chtěl Vám, p. ředitelko, poděkovat, že máte zodpovědné, pracovité a každým coulem opravdu profesionální personál. Vaši zaměstnanci na OOOP jsou usměvaví a velmi trpěliví.

Ondřej Guziur,Český Těšín


Poděkování oddělení odborné ošetřovatelské péče

1.6.2014

Děkuji celému kolektivu OOOP za péči, která mi byla poskytována po dobu mého léčebného pobytu na tomto oddělení. 

Bohuslav Slezák


Poděkování oddělení následné péče

16.5.2014

Vážení, ráda bych poděkovala za vynikající péči po dobu mé hospitalizace na Oddělení následné péče v čele s paní primářkou MUDr. Lidií Ćmielovou a staniční sestrou Andreou Hrkalovou, za jejich lidský a profesní přístup při léčbě starších pacientů. Poděkování, prosím, tlumočte celému kolektivu lékařů, zvlášť MUDr. Vladislavě Pieniažkové, všeobecným sestrám, zdravotním asistentkám, ošetřovatelkám a sanitářům, kteří se podíleli na péči o mou osobu. Dále bych pak chtěla jmenovitě poděkovat ergoterapeutce p. Alžbětě Skarkové, DiS., která se věnovala mému rehabilitačnímu cvičení, moc mě povzbuzovala a vrátila mi chuť do života. Poděkování patří i sociální sestře Mgr. Evě Palianové. Přeji všem zaměstnancům Vašeho oddělení hodně úspěchů v jejich práci a co nejvíce spokojených pacientů.


Poděkování oddělení následné péče s rehabilitačním zaměřením

16.5.2014

Děkujeme lékařům a sestrám Oddělení následné péče s rehabilitačním zaměřením v Českém Těšíně za obětavou péči a přístup k naší mamince p. Holkové. Vážíme si a oceňujeme Vaši náročnou práci.

Ještě jednou Vám děkujeme dcery Vařeková, Bezecná.


Poděkování rehabilitačnímu oddělení

14.5.2014

Vážené vedení nemocnice – rehabilitační oddělení, jmenuji se Ludmila Francová a ve Vašem rehabilitačním zařízení jsem poprvé a jsem z toho nadšená. Musím pochválit, a to počínaje lékaři, sestřičkami, rehabilitačními pracovnicemi a prostě všechen personál. Všem velice moc děkuji za jejich péči, přístup k pacientům, ochotu a stálý úsměv, kterým nás vždycky potěšili. Jsou všichni tady ochotní, milí, no prostě fajn. Rovněž strava byla výborná a bylo jí dost. Odcházím domů zrehabilitována a budu na vše, co jsem u Vás zažila s díky vzpomínat. Ráda bych se k vám ještě napřesrok vrátila, kdyby to bylo možné.


Poděkování oddělení odborné ošetřovatelské péče

17.4.2014

Chtěl jsem se vyjádřit k ošetřovatelům a ošetřovatelkám – jsou na úrovni. Úsměv a ochotu jen rozdávali. Velice hodnotím pana Lubomíra Ondicu a paní Jiřinu Křístkovou za přístup a ochotu.

Miroslav Bartek


Poděkování rehabilitačnímu oddělení

9.4.2014

Chci poděkovat všem doktorům a sestřičkám na oddělení následné péče s rehabilitačním zaměřením pod vedením paní primářky Zbránkové. V žádné jiné nemocnici jsem se nesetkala s takovým kladným přístupem k pacientovi,jako u Vás. Nikdy nechyběl úsměv, vždy jste byli příjemní a ochotní. Velký dík za čistotu a úžasně dobré jídlo. Děkuji paní doktorce Štefunkové a všem sestřičkám na rehabilitační ambulanci.

Moc moc děkuji Banková Marie


Poděkování oddělení následné péče

19.2.2014

Děkuji zaměstnancům Oddělení následné péče pod vedením prim. MUDr. Ćmielové, za přístup k  pacientům, a to i přes jejich nelehkou práci.

Stanislav Kozel


Poděkování oddělení odborné ošetřovatelské péče

4.2.2014

Chtěla bych poděkovat Všem sestřičkám, také ošetřovatelkám za jejich trpělivost k nám. Jsou vždy usměvavé a veselé. Kde je výborné vedení, je spokojený zaměstnanec a tím v neposlední řadě pacient. A zato mé díky p. ředitelko. Jsou tady výborní a kvalitní lékaři, jako je MUDr. Baránek a p. staniční je moc hodná, je to člověk s velkým srdcem.

G. Bednařská


Poděkování oddělení odborné ošetřovatelské péče

22.1.2014

Vážená paní primářko, chtěl bych poděkovat celému personálu pod vedením MUDr. Baránka, ošetřovatelům, sestřičkám, rehabilitačním pracovníkům za náročnou, obětavou a příkladnou péči, že umí rozdávat úsměv a povzbuzení. Přeji Vám Všem hlavně pevné zdraví, hodně sil a úspěchů, osobní i rodinné pohody do r. 2014.

S úctou Jiří Niedoba s manželkou