Odběrové místo Nemocnice AGEL Český Těšín vyšetřilo tento týden 55 pedagogů

11.12.2020

Odběrové místo v Nemocnici AGEL Český Těšín se také aktivně podílí na antigenním testování pedagogických pracovníků. Tento týden jich vyšetřila již 55. Nemocnice vyšetřuje nejen místní pedagogy z blízkého okolí, ale přijíždějí se zde nechat otestovat také učitelé z Třinecka či Jablunkovska.

Pedagogičtí pracovníci mají na odběrovém místě v českotěšínské nemocnici vyčleněno odběrové místo v budově laboratoře i odběrový čas, a to vždy v pondělí, středu a pátek od 12:00 do 16.00 hodin. Nemocnice zároveň stále nabízí možnost nechat si provést antigenní test také samoplátcům.

Českotěšínská nemocnice také dále pokračuje v testování pomocí PCR testů, a to jak u indikovaných pacientů s žádankou od praktického lékaře či krajské hygieny, tak u samoplátců.

Samoplátci se musí jak na antigenní, tak PCR vyšetření, objednat v předstihu, a to online prostřednictvím webové stránky https://covid.agel.cz/.